بهترین زمان برای کاشتن درخت ده سال پیش بود، از این که بگذریم دومین فرصت همین الانه!

این پیام را امروز صبح از طرف استاد و دوستی بزرگوار دریافت کردم. راستش این ضرب المثل چینی رو قبلاً جایی خونده بودم ولی تا امروز صبح به این خوبی درکش نکرده بودم.

همه ما درباره انگیزه مطالبی خوندیم و شنیدیم حتی خیلی وقت ها در به در به دنبال آن بوده ایم و گاهی وقت ها با تمام وجود حسش کردیم من امروز می خوام در مورد سوخت این جت شگفت انگیزکه باعث می شود روزها و هفته های سخت را به راحتی و با باور  بیشتری پشت سر بگذاریم و شجاعت دنبال کردن اهداف و رسیدن به رویاهایمان را پیدا کنیم صحبت کنم.

همانطور که توجه، تشویق و دلگرمی استاد کیخسرو کیانی [

Davoodkiani.blog.ir] امروز به قلم من جان تازه ای بخشید و تصمیم گرفتم این مطلب را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.

داشتن انگیزه، آن هم زمانی که باید با چالش‌های زندگی روبه‌رو شوید، خیلی مشکل است. وقتی می‌خواهید ، به کاری جدید خود را عادت دهید یا کسب و کار تازه ای ایجاد کنید آسان‌ترین کار این است که آنها را به تعویق بیندازید یا حتی از انجام این کارها خودداری کنید.

وقتی با انگیزه و پر انرژی هستیم می توانیم از لحظات زندگی مان لذت بیشتری ببریم و احتمالا خوش اخلاق تر و مهربان تر هم می شویم. می توانیم بیشتر و بهتر کار کنیم به طور کلی کیفیت زندگی مان در برهه هایی که پر از انگیزه و انرژی مثبت هستیم به طور محسوسی با زمانی که بی انگیزه و ناامید هستیم تفاوت دارد.

افکار، بسیار قدرتمند هستند و هدایت آنها باعث می‌شود تا به اهداف خود برسید افکار مثبت، می‌توانند وسیله‌ای قدرتمند باشند. دفعه‌‌ی بعد که حس کردید انگیزه ندارید، از این جملات انگیزشی استفاده کنید تا به خودتان انرژی بدید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها